O nás

myScrolls.eu je služba vydavateľského družstva Porta Libri pre autorov, firmy a organizácie. S portálom myScrolls.eu je konečne vydávanie kníh, brožúrok, zborníkov a iných diel dostupné aj v nízkom náklade. Názov myScrolls.eu v sebe skrýva dve základné hodnoty, ktorými sa chceme riadiť: 

- Anglické slovo Scroll znamená "zvitok" a podľa slobodnej encyklopédie wikipedia je zvitok "rolka papyrusu, pergamenu alebo papiera, ktorá je popísaná, pokreslená alebo pomaľovaná, s cieľom odovzdania informácie, alebo kvôli dekorácii". Zvitky sa používali na odovzdávanie najcennejších duchovných tajomstiev z generácii na generácie. Najznámejším príkladom zvitkov je židovská tóra (prvá časť Biblie, t.j. Starý Zákon), ktorej použitie sa v synagógach zachovalo dodnes.

Našou túžbou je, aby sa aj vďaka myScrolls.eu dostali do papierovej alebo elektronickej podoby a do budúcnosti zachovali aj vaše cenné nápady a myšlienky. 

- Slovom My chceme zdôrazniť, že služba myScrolls.eu chce byť portálom autorov a všetkých tvorivých ľudí a organizácií, ktorí majú čo povedať.

Vy máte obsah, my vám cez myScrolls.eu pomôžeme dostať ten obsah na pulty najznámejších kamenných a internetových kníhkupectiev. 

Napíšte nám o svojom nápade! 

 

Poznámka: Porta Libri družstvo a myScrolls.eu si vyhradzujú právo odmietnúť vydanie alebo tlač materiálov s urážlivým alebo nepravdivým obsahom.